Hakkimizda

Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan taşınma artık dert etmeyeceğiniz kadar pratik bir çözümle ve sizlere sunduğumuz imkânlarla kapınızdan yeni evinize kadar güvenli ve garantili taşımacılık ile sizlerle. Bulunduğunuz şehre özel firmalarımız ile sizlere değerli eşyalarınızı en güvenli şekil de ve garanti vererek taşımacılık yapmaktayız. İstanbul için birçok şehir dışı ev taşımacılığı ile sizlere yıllardır deneyimli olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul için her firmamızın geniş ve kaliteli bir filosu bulunmakta ve bu alan da uzun yıllardır hizmet etmektedir.
                     Deneyimli ekibiyle güler yüzlü hizmeti siz değerli müşterilerine sunan birbirinden kaliteli firmalar ile sizler de evinizi kolaylıkla ve gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. İstanbul’un her yerinden eski evinizden itina ile alınan ve güvenli yerleşimi ile hiçbir eşyanıza zarar vermeden sizlere 100% müşteri memnuniyeti ile hizmet etmekteyiz. Yenilmez evden eve nakliyat firmamız sizlere en güvenilir taşımacılığı ve kusursuz hizmeti ile en değerli ve manevi eşyalarınızı güvenle yeni evinize kadar taşıyarak sizlere güler yüzlü hizmeti sunmaktadır.
                      Asyaka Nakliyat firmalarımız için de size en uygun teklifi verecek birbirinden kaliteli taşımacılık sektörünün en başın da gelen firmalar bulunmaktadır. Uygun fiyatları ve taşımacılıktaki üstün kaliteleri ile sizlere en güvenilir nakliyat hizmetini sunmaktadırlar. Taşınmak başlı başına bir sorun olmaktan artık çıkıyor ve sizler yeni evinizi tuttuktan sonra Asyaka Nakliyat firmalarımızla iletişime geçtiğiniz de üstün hizmetin farkına hemen varacaksınız. İstanbul’un neresin de olursanız olun bize ulaştığınız da adresinize gelerek uygun filomuz ve güler yüzlü deneyimli ekibimizle eşyalarınızı en güvenilir şekil de taşımaya uygun ambalajlayarak düzgün ve özenli istiflerle en sağlıklı şekil de nakliyeye uygun hale getiriyoruz. Sizlere değerli eşyalarınızı güvenilir şekil de ulaştıracağımıza dair sigorta vererek gönül rahatlığı için de bize teslim ettiğiniz andan itibaren özenle nakliyesini gerçekleştirip yeni evinize ulaştırıyoruz.
                  Asyaka Nakliyat 1990 yılından buyana adeta mutluluk taşıyoruz ve yıllar boyunca da sizlere hizmet vermekten mutlu yuvalarınızı taşımaktan onur duyuyoruz. Bizlere iletişim panelinden veya 0533 163 14 76  ulaşın ve nakliyat işleriniz de en titiz çalışmayı sağlayalım.

Nakliyat Avantajlarımız

  • Ücretsiz Keşif
  • Ücretsiz Ekspertiz
  • Sigortalı Taşımacılık
  • Hasarsızlık Garantisi
  • Güvenli Taşımacılık
  • %100 Müşteri Memnuniyeti